Warning: Undefined variable $default_menu_align in /data/web/virtuals/296215/virtual/www/domains/seznampujcek.cz/wp-content/themes/mesmerize-pro/pro/inc/header-options/navigation-options/nav-bar.php on line 2697

Dlouhodobé půjčky na měsíční splátky

• Od 30 000 Kč do 800 000 Kč (individuálně až 2 500 000Kč). Na Vaše sny a plány co potřebujete, nejvyšší částka, kterou lze v ČR zařídit bez zástavy nemovitosti.

Výhody:

– Velmi nízký úrok od 5,9 % p.a.
– Splatnost až 120 měsíců (v některých příkladech i déle)
– Velmi nízká měsíční splátka i na vysoké částky úvěru
– Vysoká částka, která lze půjčit
– Bez jakéhokoliv zajištění nemovitosti
– Bez ručitele
– Bez spoludlužníka (neplatí pro manželské páry u částek nad 200 000Kč)
– Vyřízení standartně do jednoho týdne
– Bez dokládání účelu, půjčte si, na co potřebujete

Nevýhody:

– Nesmí být větší negativní záznam v registru dlužníků (Zesplatněné úvěry atd. Prodlení pár dní se splátkou ničemu nevadí)
– Kvůli našim zákonům bohužel nelze tato půjčka vyřídit bez dokládání příjmů
– Nemůžete mít exekuci a nesmíte být v insolvenci

Pro koho je půjčka vhodná, příklady z praxe:

– Pro každého, kdo má nějaký sen a plán a chybí mu peníze pro jeho splnění a nechce čekat, než se mu na něj podaří ušetřit. Navíc, znáte to. Šetříte a šetříte a pak přijde jiný výdaj a na svůj sen nenašetříte nikdy. Splňte si své plány hned s naší půjčkou!

– Klient potřeboval zrekonstruovat koupelnu ve svém starém panelovém bytě. Na takzvaný účelový úvěr by ale musel doložit faktury a on si chtěl udělat vše sám a materiál koupit od bratra co mu zbyl z jeho stavby v nemovitosti. Využil tedy tento náš produkt a dnes má krásnou, novou koupelnu, po které dlouho toužil. S úrokem skoro stejným, jako na účelovém úvěru.
– Klient dlouho toužil po novém autě. Spočítal si, že by na něj ale musel šetřit několik let. Proto se rozhodl si na něj půjčit. Dnes je spokojený a má své vysněné auto, které je spolehlivější a bezpečnější než to staré. Místo šetření si splácí nové auto, které mu ale dělá radost.
– Klient měl podnikatelský projekt. Ale jako člověku, co nikdy nepodnikal si nemohl vzít podnikatelský úvěr. Vzal si tedy spotřebitelský úvěr na cokoliv a rozjel své podnikání, na které by jinak šetřil dlouhé roky. Po chvíli podnikaní skončil v původní práci a jeho podnikání fungovalo tak dobře, že úvěr doplatil mnohem dříve, tedy předčasně. Díky tomu začal podnikat hned a nemusel čekat až našetří dost peněz. A to jsou peníze a čas, které by jinak promarnil.

sjednat nezávaznou schůzku

Reprezentativní příklad: Úvěr ve výši 300 000 Kč se splatností 108 měsíců a úrokovou sazbou 8,7 % ročně má měsíční splátku 4 055 Kč. Jednorázový poplatek za vyřízení úvěru činí 3 000 Kč, měsíční poplatek za správu úvěru je 0 Kč, RPSN je 9,2 % a celková částka splatná spotřebitelem 440 940 Kč.