Warning: Undefined variable $default_menu_align in /data/web/virtuals/296215/virtual/www/domains/seznampujcek.cz/wp-content/themes/mesmerize-pro/pro/inc/header-options/navigation-options/nav-bar.php on line 2697

Realitní činnost

Díky Naší dlouholeté zkušenosti i v oblasti realit. Jsme schopni Vám zajistit veškeré realitní služby. Dokážeme Vám vyřídit úvěr zajištěný nemovitostí, nebo výkup Vaší nemovitosti s následným pronájmem a zpětným odkupem. Také dokážeme zprostředkovat klasický prodej Vašeho domu bytu či pozemku za co nejvyšší cenu. Spolupracujeme s nejlepšími Českými společnostmi zabývajícími se realitním trhem a spolupracujeme jen s těmi nejlepšími.

Zajištěné úvěry

Od 20 000 Kč do neomezené částky. Záleží na hodnotě zastavované nemovitosti. Jedná se o klasický úvěr, u kterého ručíte buď svou nemovitostí, nebo nemovitostí třetí osoby. Do zástavy je možné dát jakoukoliv nemovitost, tedy dům, byt nebo třeba pozemek.

Výhody:

– Individuální úrok podle daného případu.
– Jsme schopni zajistit úvěr až do 80% hodnoty nemovitosti podle lokality.
– Bez dokládání příjmu
– Možnost sloučit všechny nebo část půjček do jedné a ušetřit spoustu peněz na úrocích!
– Nevadí negativní záznam v registrech dlužníků
– Individuální doba splatnosti. Standartně 3 měsíce až 30 let
– Možnost vyplacení exekucí a jiných pohledávek.
– Vysoká částka, která lze získat
– Bez ručitele a bez spoludlužníka
– Vyřízení standartně do jednoho týdne
– Bez dokládání účelu, půjčte si, na co potřebujete.
– Možnost zajistit i nemovitost třetí osoby například rodiny či známých.

Nevýhody:

– Potřeba úvěr zajistit nemovitou věcí.

Pro koho je půjčka vhodná a příklady z praxe:

– Pro každého, kdo nemůže využít nezajištěný úvěr a potřebuje větší částku, aby vyřešil aktuální finanční potřebu.
– Pokud máte exekuce či jiné pohledávky a potřebujete tento problém vyřešit.
– Tento produkt je také určený zejména pro lidi, kteří již mají půjček více a výše jejich splátek jim bere většinu peněz z rodinného rozpočtu a nezvládají nebo nestíhají splátky splácet. Tady je potřeba začít řešit situaci co nejrychleji a sloučit půjčky co nejdříve.

– Klientka měla půjčky a exekuce hrozilo jí, že jí dům prodají v dražbě a přijde o něj. Díky včasnému řešení se podařilo všechny pohledávky vyplatit a klientka o dům nepřišla. Po zlepšení její situace po pár letech jsme úvěr převedli do banky za výhodnější podmínky a bez podmínky ručení nemovitosti. Takto si klientka zachránila svojí nemovitost, ve které dále bydlí.
– Klient měl negativní záznam v registru dlužníků potřeboval hotovost na podnikatelský záměr. Využil proto zajištěnou půjčku a podařilo se mu splnit svůj záměr. Po zlepšení jeho bonity po pár měsících jsme úvěr převedli do banky za výhodnější podmínky a bez podmínky ručení nemovitosti.

sjednat nezávaznou schůzku

Reprezentativní příklad: Úvěr ve výši 300 000 Kč se splatností 108 měsíců a úrokovou sazbou 8,7 % ročně má měsíční splátku 4 055 Kč. Jednorázový poplatek za vyřízení úvěru činí 3 000 Kč, měsíční poplatek za správu úvěru je 0 Kč, RPSN je 9,2 % a celková částka splatná spotřebitelem 440 940 Kč.

Výkupy nemovitostí

Částka vždy záleží na hodnotě prodávané nemovitosti. Nejedná se o úvěr, ale prodej Vaší nemovitosti. V které můžete nadále bydlet formou nájmu a poté nemovitost zpět odkoupit. Samozřejmě pokud jen chcete prodat nemovitost a najít nějakou jinou jsme schopni zajistit i tuto variantu.

Výhody:

– Jsme schopni zajistit výkup až do 90% hodnoty nemovitosti podle lokality.
– Bez dokládání příjmu.
– Možnost si zaplatit všechny půjčky a zbavit se tak dluhů!
– Nevadí negativní záznam v registrech dlužníků.
– Po dobu zpětného odkupu platíte nájemné – není vidět v úvěrových registrech.
– Možnost vyplacení exekucí a všech jiných pohledávek.
– Vysoká částka, která lze získat.
– Nepotřebujete ručitele ani spoludlužníka.
– Rychlé vyřízení.
– Bez dokládání účelu.
– Možnost vykoupit i nemovitost třetí osoby například rodiny či známých.

Nevýhody:

– Vlastnit nemovitost.
– Vzhledem k prodeji nemovitosti se platí státu daň z převodu a tuto daň je tato varianta dražší.

Pro koho je produkt vhodný a příklady z praxe:

– Pokud nejde možnost zajištěného úvěru nebo potřebujete více peněz.
– Pokud máte exekuce či jiné pohledávky a potřebujete tento problém vyřešit.
– Tento produkt je určený zejména pro lidi, kteří potřebují rychle hotovost. Mají například půjček více a výše jejich splátek jim bere většinu peněz z rodinného rozpočtu a nezvládají nebo nestíhají splátky splácet. Tady je potřeba začít řešit situaci co nejrychleji a zbavit se půjček co nejdříve.

– Klient měl exekuci a hrozilo mu, že mu byt prodají v dražbě a přijde o něj. Díky včasnému řešení se podařilo exekuci zaplatit a klient o dům nepřišel. Po výmazu z exekučního rejstříku jsme klientovi vyřídili hypotéku v bance a odkoupil si dům zpět. Takto si klient zachránil svojí nemovitost, o kterou by jinak přišel.
– Klientka chtěla prodat svůj byt ve městě a najít si rodinný domek se zahrádkou mimo město. Dlouho hledala, ale nemohla nic najít. Díky Našemu napojení na realitního makléře ji vyhledal ideální dům a pomohl s prodejem jejího bytu. Nyní klientka už spokojeně bydlí a užívá si klid a svou zahrádku.
– Klient měl pozemek, který zdědil. Dostal se do finančních problémů a potřeboval rychle hotovost. Nikdo z realitních kanceláří, kde byl. Mu pozemek nedokázal rychle prodat. Prodej pozemku jsme mu zprostředkovali jednomu z našich investorů/developerů. Dostal peníze, které požadoval a ještě je měl v termínu, který potřeboval.