Warning: Undefined variable $default_menu_align in /data/web/virtuals/296215/virtual/www/domains/seznampujcek.cz/wp-content/themes/mesmerize-pro/pro/inc/header-options/navigation-options/nav-bar.php on line 2697

Podnikatelské úvěry

Od 10 000 Kč do standartně 1 300 000 Kč. Individuálně neomezená výše. Pokud podnikáte ať už jako OSVČ nebo právnická osoba a potřebujete rozšířit Vaše podnikání, či zkrátka potřebujete peníze na jakékoliv své projekty a vize jsme tu od toho. Tento typ úvěru je však dosti individuální a nepodléhá zákonu o spotřebitelských úvěrech. Je tedy velká spousta možností, jak úvěr vyřídit a nastavit.

Výhody

– Rychlost a jednoduchost smlouvy
– Může být negativní záznam v úvěrových registrech
– Bez dokládání příjmů jsme schopni zajistit úvěr jen na základě obratů, tedy můžete být klidně i v mínusu
– Možnost i konsolidace aktuálních podnikatelských úvěrů
– Splatnost individuální dle dohody a produktu. Může být jednorázová, či na měsíční splátky
– Bez jakéhokoliv zajištění nemovitosti
– Bez ručitele
– Bez spoludlužníka
– Vyřízení standartně do jednoho týdne, někdy i během pár hodin
– V některých případech bez dokládání účelu. Půjčte si, na co potřebujete

Nevýhody:

– Nemůžete mít exekuci a nesmíte být v insolvenci

Pro koho je půjčka vhodná a příklady z praxe:

– Pro každého podnikatele a vizionáře, kterého v jeho plánech brzdí nedostatečný kapitál.
– Pro podnikatele, kteří by rádi refinancovali aktuální podnikatelské úvěry a například si snížili splátku.

– Klient potřeboval rychle dokoupit zásoby do skladu na velkou objednávku co mu přišla, aby zboží mohl rychle obratem prodat. Díky naší podnikatelské půjčce se mu to podařilo. Z prodeje úvěr doplatil a slušně na tom vydělal.
– Klient potřeboval vyrovnat podnikatelský kontokorent u banky, aby neporušil podmínky úvěru v bance. Zároveň měl nízké příjmy, ale vysoké obraty. Banka mu ale na to nedokázala půjčit. S námi vyřízenou půjčkou si kontokorent vyrovnal, neporušil podmínky a po dalším daňovém přiznání s vyššími zisky si úvěr převedl zpět do banky.
– Klient potřeboval rychle vysokou částku na nákup nového stroje do jeho firmy. V bance mu bohužel nebyli schopni půjčit díky negativnímu záznamu v úvěrových registrech. To pro nás nebyl problém a díky jeho vysokým obratům měl peníze za dva dny na účtu a mohl se naplno věnovat svému projektu.

sjednat nezávaznou schůzku