Warning: Undefined variable $default_menu_align in /data/web/virtuals/296215/virtual/www/domains/seznampujcek.cz/wp-content/themes/mesmerize-pro/pro/inc/header-options/navigation-options/nav-bar.php on line 2697

Půjčka po insolvenci

Od 10 000 Kč do 150 000 Kč. Ano, je to tak. Jako jedni z mála dokážeme vyřídit úvěr klientovi, který byl v insolvenčním řízení. Tento revoluční produkt nemá na českém trhu konkurenci a standartně většina poskytovatelů klientům druhou šanci nedá. To ale neplatí pro nás.

Výhody:

– Může být negativní záznam v úvěrových registrech
– Mohli jste projít insolvenčním řízením, které musí být ukončené
– Splatnost 12 až 36 měsíců
– Bez jakéhokoliv zajištění nemovitosti
– Bez ručitele
– Bez spoludlužníka
– Vyřízení standartně do druhého dne
– Bez dokládání účelu, půjčte si, na co potřebujete.

Nevýhody:

– Nemůžete mít exekuci a nesmíte být aktuálně v insolvenci
– Musí být doložen aktuální příjem
– Insolvence musí být v pořádku ukončena a doplacená

Pro koho je půjčka vhodná, příklady z praxe:

– Pro každého, kdo byl dříve v insolvenci, kterou řádně zaplatil, ale potřebuje znovu aktuálně řešit finanční potřebu. Nikdo mu kvůli záznamu v insolvenčním rejstříku nechce půjčit, i když má dnes již vše v pořádku.

– Klient potřeboval půjčit na nové kolo, jelikož mu jeho staré ukradli a neměl jak jezdit do práce. Před dvěma roky byl však v insolvenci, ale dnes má vše v pořádku. V bance, ani v jiných společnostech mu kvůli tomu nechtěli půjčit. U nás stačilo doložit, že je zaměstnaný, podepsat smlouvu a druhý den měl peníze na svém účtu.
– Klientka byla v insolvenci kvůli bývalému manželovi. Celou insolvenci zaplatila v pořádku před více než půl rokem a potřebovala peníze pro svého syna. Nikde ji bohužel nepůjčili. U nás to bylo hotové během chviličky a klientka měla peníze na účtu ještě ten samý den.

sjednat nezávaznou schůzku

Reprezentativní příklad: Při půjčce ve výši 20 000 Kč bezhotovostně na 45 týdnů bude týdenní splátka činit 607 Kč, celkové náklady na půjčku a služby budou 27 300 Kč. Tato suma je složená z výše půjčky 20 000 Kč a celkových nákladů na spotřebitelský úvěr 7 300 Kč (poplatek za administrativní činnost 4 000 Kč, úrok 3 300 Kč). Roční úroková míra 35,53 %. RPSN je 110,13 %.