Warning: Undefined variable $default_menu_align in /data/web/virtuals/296215/virtual/www/domains/seznampujcek.cz/wp-content/themes/mesmerize-pro/pro/inc/header-options/navigation-options/nav-bar.php on line 2697

KRÁTKODOBÉ PŮJČKY

Krátkodobé půjčky s jednorázovou splatností:
Takzvané „půjčky do výplaty“ jsou od 2000 Kč do cca 20 000 Kč na krátkou dobu s jednorázovou splatností.

Výhody:

– Jsou na 30 dní zdarma (jedná-li se o první půjčku)
– Ideální půjčka, pokud potřebujete rychlou hotovost na zaplacení nečekaných výdajů a čekáte na peníze, co Vám mají přijít
– Možnost prodloužit si za drobný poplatek splatnost, pokud by hrozilo, že nestihnete peníze vrátit včas
– Velmi rychlé vyřízení a možnost výplaty půjčky v hotovosti přímo v naší kanceláři
– Nevadí negativní záznam v registru dlužníků
– Není potřeba dokládat žádné příjmy
– Bez jakéhokoliv zajištění nemovitostí
– Bez ručitele a spoludlužníka
– Bez dokládání účelu. Půjčte si, na co potřebujete

Nevýhody:

– Nemůžete mít exekuci a nesmíte být v insolvenci

Pro koho je půjčka vhodná, příklady z praxe:

– Pro každého, kdo potřebuje nižší částku, a hlavně rychlou hotovost a vyřešit tak aktuální finanční potřebu s tím, že ví, že zvládne půjčku bez problémů vrátit v krátkém čase.

– Klientka ztratila kartu do bankomatu a její banka nevlastní hotovostní přepážky. Klientka se tak neměla, jak dostat k vlastním penězům. Vyřízením rychlé hotovostní půjčky získala potřebné peníze za pár minut. Když jí přišla karta nová, v klidu půjčku bez jakéhokoliv navýšení vrátila v naší kanceláři.
– Klientovi se rozbila lednice. Věděl ale, že asi za 14 dní dostane v práci prémie. Vzal si tedy naši rychlou půjčku na 30 dní zdarma. Koupil si novou lednici, z prémií půjčku zaplatil a veškeré jídlo z lednice bylo úspěšně zachráněno.
– Klient potřeboval koupit dárek manželce k výročí svatby. Ale jelikož mají společný účet, manželka by výběr, či platbu na účtu, hned viděla. Klient si vzal naši rychlou půjčku v hotovosti a koupil manželce vysněný dárek. Po obdarovaní ženy půjčku do 30 dní zdarma doplatil s velkým vděkem, že takhle spokojená jeho žena už dlouho nebyla.

sjednat nezávaznou schůzku

Reprezentativní příklad malé zápůjčky: 8 000 Kč na dobu splatnosti 30 dní, roční úroková sazba 0 %, RPSN 0 %, výše splátky 8 000 Kč. Celková splatná částka je 8 000 Kč.