Warning: Undefined variable $default_menu_align in /data/web/virtuals/296215/virtual/www/domains/seznampujcek.cz/wp-content/themes/mesmerize-pro/pro/inc/header-options/navigation-options/nav-bar.php on line 2697

Konsolidace – sloučení úvěrů / převedení půjčky

Od 6 000 Kč do 2 500 000Kč. Náš nejoblíbenější a nejvyžadovanější produkt mezi klienty. Pokud už máte splátek nad hlavu, anebo jen chcete zlevnit vaše stávající půjčky, abyste nepřepláceli zbytečné úroky, je tento produkt právě pro Vás.

Výhody:

– Velmi nízký úrok od 5,9 % p.a.
– Možnost sloučit všechny nebo část půjček do jedné a ušetřit spoustu peněz na úrocích!
– Díky sloučení půjček získáte lepší přehled, kde a kolik dlužíte
– Splatnost až 120 měsíců (v některých příkladech i déle)
– Velmi nízká měsíční splátka i na vysoké částky úvěru
– Vysoká částka, která lze půjčit
– Bez jakéhokoliv zajištění nemovitosti
– Bez ručitele
– Bez spoludlužníka (neplatí pro manželské páry u částek nad 200 000Kč)
– Vyřízení standartně do jednoho týdne
– Bez dokládání účelu, půjčte si, na co potřebujete.
– U nižších částek nemusíte dokládat příjem

Nevýhody:

– U vyšších částek nesmí být větší negativní záznam v registru dlužníků (Zesplatněné úvěry atd. Prodlení pár dní se splátkou ničemu nevadí)
– U vyšších půjček je potřeba dokládat příjem
– Nemůžete mít exekuci a nesmíte být v insolvenci

Pro koho je půjčka vhodná, příklady z praxe:

Pro každého, kdo chce ušetřit peníze na půjčkách, které již aktuálně má. Tento produkt by se dalo říci, že by měl být povinný pro každého, kdo někde aktuálně dluží peníze a není mu lhostejné kolik přeplatí na úrocích.
– Tento produkt je také určený zejména pro lidi, kteří již mají půjček více a výše jejich splátek jim bere většinu peněz z rodinného rozpočtu a nezvládají nebo nestíhají splátky splácet. Tady je potřeba začít řešit situaci co nejrychleji a sloučit půjčky co nejdříve.

– Klientka měla několik půjček, řádově za statisícové částky, které si napůjčovala pro kamarádku u převážně nebankovních poskytovatelů, kde splátky činily desetitisíce měsíčně. Kamarádka jí samozřejmě přestala splácet a klientka se dostala do problému a vytloukala, jak se říká, „klín klínem“. Díky včasnému řešení se vyřídila konsolidace a z desítek tisíc měsíčně teď splácí pár tisíc a nehrozí ztráta majetku díky exekucím, které by jinak, dříve či později, dostala, protože by půjčky nezvládla splácet včas.
– Klienti měli americkou hypotéku na rekonstrukci bytu, co si dříve vyřídili, a k tomu pár větších úvěrů v bance. Na auto a další potřeby, co v minulosti měli. Díky dlouhodobé pracovní neschopnosti klienta a ztrátě zaměstnání jeho manželky tedy ztratili během krátké doby většinu jejich příjmů. Situaci vyřešili špatnou volbou produktů pro tyto případy a vzali si velké množství krátkodobých půjček, které ale nebyli schopni zaplatit. Proto jsme manželům vyřídili současně refinancování americké hypotéky a všech nezajištěných úvěrů do jednoho. Splátky se jim snížily o více než 10 000,- měsíčně a doplatili tím i všechny krátkodobé půjčky. Nyní i se sníženými příjmy zvládají vše v klidu splácet.
– Klient měl tři úvěry v bankách. Nejlevnější za 11,9 % a nejdražší za 18,9 %. Sloučením těchto tří úvěrů do jednoho ušetřil na úrocích a také se mu snížila splátka. V minulosti měl trošku problém se splácením, a proto nejnižší možná sazba pro vyřízení byla 7,9 %. Klientovi tento krok a převedení úvěrů ušetřilo více jak 100 000,- co by jinak přeplatil na stávajících úvěrech. V současné době dle jeho požadavků splácí stejně, jako předtím, ale o tři roky méně, než by platil dříve.

sjednat nezávaznou schůzku

Reprezentativní příklad: Celková výše úvěru 280 000 Kč, doba trvání úvěru 85 měsíců. Fixní úroková sazba 5,90 % p.a., výše měsíční splátky 4 051 Kč. Poplatek za poskytnutí úvěru 0 Kč. Poplatek za vedení úvěrového účtu 0 Kč. RPSN 6,15 %. Celková částka splatná klientem 344 238 Kč.